Kate Middleton me një veshje perfekte të vjeshtës


LEXONI EDHE:


16:00, 9 Tetor 2019

Kate Middleton po kalon një ditë e vetme jashtë.

Ajo bëri një vizitë në Muzeun e Historisë Natyrore, e të cilit është patrone, të mërkurën për të mësuar sesi Qendra Angela Marmont për Biodiversitetin e Mbretërinë e Bashkuar po ndihmon për të mbrojtur kafshët e egra.

Kate kishte veshur pantallona të gjelbra nga një prej markave të saj të preferuara, Jigsaë dhe një triko burgundi dhe në dorë mbante një çantë Chanel të purpurt, njofton Klan Kosova.

Let's block ads! (Why?)

2019-10-09 16:18:13Z
Ndiqe:
LEXONI EDHE: