LAKURIQ.com
Skip to main content

Posts

SPECIALE

Propozim Fejese Vajzës që Nuk e Kishte Takuar Kurrë! Ajo ...

Aeroporti i Prishtinës ka pasur një ndodhi shumë interesante gjatë të mërkurës. Egzona, e cila jeton prej kohësh në diasporë, mbërriti pasdite në Aeroportin “Adem Jashari”, por ardhja e saj nuk ishte sikurse herëve tjera.

Një djalosh i ri, me të cilin Egzona tash e një kohë kishte nisur të bisedonte përmes sitit Shqiptar të njohjeve online Mbleseri.com dhe të cilin asnjëherë nuk e kishte takuar ‘live’, kishte organizuar një pritje të jashtëzakonshme për të. Ai jo vetëm se e priti ngrohtë, por pati edhe një befasi tjetër për të, duke i propozuar fejesë.

“Egzona, a pranon të fejohesh me mua?”, ishte baneri i madh që e priti Egzonën në aeroport. Ndërsa, me t’u takuar me të, djaloshi nga Kosova, emri i të cilit ende nuk dihet, u ul në gjunjë dhe ia vuri unazën në gishtin e fejesës.


Në prapavijë dëgjoheshin thirrjet: “Puthe, puthe”, por megjithatë, ata nuk u puthën, së paku jo para kamerave.

Këtë moment e ka kapur në kamerën e saj, zëdhënësja e Aeroportit të Prishtinës, Valentina Gara, e c…

Latest Posts

Nga MBLESERI.com: Shkurt dhe saktë: Ja si t’i zbuloni tradhtarët, nga vetë go...

Blendi Fevziu e sheh të ardhmen e vajzave të tij larg Shqipërisë, tregon arsyen pse

Bëmë mama të të ngjaj, Stormi e dashuron ‘make up-in’ njësoj si Kylie

Lori Hoxha feston 26-vjetorin: Mirënjohëse që jam gjallë dhe që mund të shoh një tjetër vit

Kylie Jenner thotë se vajza e saj e pëlqen grimin

3 javë pas lindjes, vajza e Ariana dhe Ermal Fejzullahut realizon setin e parë fotografik

Na pret një super mbrëmje, sot në “Klanifornia” ka dy të ftuar shumë specialë

Bija ime/ Demir mëson sëmundjen e Ojkysë, ja ç’do ndodhë të hënën

Kjo këngë e Lana Del Rey vlerësohet si më e bukura e dekadës