LAKURIQ.com
Skip to main content

Posts

Reklamo: info@lakuriq.com

SPECIALE

Ja ku të Shkarkoni Aplikacionin Android për JOQ.al (Jeta Osh Qef)

Ju ndihmojmë të zgjidhni variantin Android më të sigurtë dhe cilësor të aplikacionit JOQ.al për ta shkarkuar në celular. Vazhdo Leximin

Gjithkush që është përpjekur të shkarkojë aplikacionin Android të JOQ.al në sitin e tyre është përballur me ekranin e mëposhtëm. E njejta gjë ndodh edhe nëse kërkon për një aplikacion android të Jeta Osh Qef në Google Play Store. Pra një aplikacion android zyrtar i faqes së famshme JOQ nuk ekziston!

Ne kemi zbuluar një aplikacion të sigurt dhe tepër performues i cili ju ndihmon të lexoni pa probleme JOQ.al në celularin tuaj Android qoftë ky Samsung, Huawei, Vivo, Xiaomi apo Asus. Merre tani këtë aplikacion nga dyqani Amazon i Android Apps:Dy fjalë mbi JOQ.al

Nëse nuk e njihni, JOQ.al është siti web më social dhe popullor në tregun shqiptar. Ai fillon si një faqe Facebook në shkurt të 2010 dhe me rritjen e shpejtë të popullaritetit shndërrohet në një website që ka si pjesë të sukesit të tij raportimet e ndjekësve në mbarë vendin.

Dy fjalë mbi sistemin A…

Latest Posts

Si u nis për shkollë dhe si u kthye, fotoja e vajzës së vogël bën xhiron e rrjetit

Në koma për 5 vite, bashkëshortja u kujdes për të ditë e natë duke bërë vetëm 3 orë gjumë

Pas divorcit, Liam i jep Miley-t të drejtën të kujdeset për 15 kafshët e tyre

Pas divorcit, Liam i jep Miley-t të drejtën të kujdeset për 15 kafshët e tyre

“Më fal gabimet e më bën shumë dhurata”, gruaja kërkon të divorcohet nga burri

Pas kaq shumë vitesh, Adelina Ismaili flet për përleshjen me Leonora Jakupin

Lumi B me bashkëshorten shkëlqejnë në dasëm

Rrëfimi/ Pasi vendosa dorën nën mbathjet e gruas së dajës, ajo…+18

Madonna në mbrojtje të Miley Cyrus

Reklama: info@lakuriq.com

MBLESERI.com - AGJENSIA MARTESORE ME E MADHE SHQIP